gotowe na (prawie) wszystko gotowe na (prawie) wszystko
Odtwarzanie przeszłości to skomplikowana sprawa… Większość wspomnień to pamiątki szczęśliwszych czasów…Na tej stronce bawimy się wspomnieniami, przyłączcie się do nas. Zapraszamy! Odtwarzanie przeszłości to skomplikowana sprawa… Większość wspomnień to pamiątki szczęśliwszych czasów…Na tej stronce bawimy się wspomnieniami, przyłączcie się do nas. Zapraszamy!

Kalendarz

grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lutego    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kategorie:

Archiwum:Eukaliptus

08/07/2009
Opublikowane jako: Ciało — Ka @ 18:36

w puszce też okazał się brązowoawo-żółtawy, ponoć.
Swojego laptopa pożyczyłam koledze, którego okradli. Podobno siada w nim matryca:)


Kreda, gąbka, gąbka, kreda

14/03/2008
Opublikowane jako: Ciało, Za murami LO — Iz @ 19:52

Ostatnio przerabiam z Daw geometrię. Rysujemy i gumujemy i rysujemy… i tak mi się jakoś nasunęło, że w zasadzie winna tego, iż spadłam na psy z matematyki była sama mistrzyni horroru… Może strasznie było na jej lekcjach, i pełna dyscyplina, i cisza absolutna, ale umysł ciągle musiał pracować na wysokich obrotach. Dawałam radę. Aż tu Ha tak w połowie pierwszej klasy wzięła roczny urlop dla podratowania zdrowia i poszła sobie.
Pani, która przyszła ją zastępować…może i miła była, może i młoda była, może i miotły nie miała…miała za to blade pojęcie o tym jak nauczać. Pisała na tablicy, kreśliła, rozwiązywała, z zapałem stawiała miliony cyferek i znaków… po czym w pełni usatysfakcjonowana tym, że dotarła do końca wyliczeń… z uśmiechem zadowolenia odsuwała się krok od tablicy, by z perspektywy spojrzeć na zadania…i… O zgrozo (!) wynajdywała błąd w samym jego środku…Zaś mazała.
Efekt - wymazała mi zdolność matematycznego postrzegania świata.
In  plus - nie liczę godzin i lat.


Wpadki cd

07/03/2008
Opublikowane jako: Ciało — Ka @ 15:21

Chyba na jednym wezwaniu do tablicy się nie skończyło… Ale przecież śmietnik był nie byle jaki: wielki kontener z sześcioma otworami na śmieci, które nieustannie sie z niego wyspywaly. Koty okoliczne też go lubiły.


Wpadka

Opublikowane jako: Ciało — Iw @ 11:10

Powrót ze szkoły. Dziewczęce ploteczki, nowinki: Wiecie, że u Ha mieszka jej siostrzeniec? Jest w pierwszej klasie. Biedny, ja to bym wolała na śmietniku mieszkać niż u Ha! Gromki śmiech i poszturchiwania. Obrót w tył i… moje ogromne z przerażenia oczy. To  ONA, to Ha, nie dalej jak 10 metrów za nami też kroczy w stronę domu. A następnego dnia po dzwonku: Sz, do tablicy. Brrrrrrrr


p.s. Pani Profesor cd

Opublikowane jako: Ciało — Iz @ 06:24

Wiesz, Ka… Chyba Pani Profesor była z nas zadowolona. Usłyszałam nawet kiedyś, jak pod swoim klasycznej urody noskiem, powiedziała, że “już nigdy nie będzie miała takiej redakcji jak miała”… zinterpretowałam to na naszą korzyść, a urosłam… chyba do 158 cm bez kapelusza… Ale gdy nagrody za redagowanie gazetki na uroczystej akademii żegnającej, nas, szczęśliwych już maturzystów, nie dostałyśmy… zaczęłam się zastanawiać czy aby moja radość zbyt na wyrost nie była… Nasi poprzednicy dwa lata wcześniej dostali….
A tam… pewnie szkoła miała cięcia w budżecie…


Następne »