gotowe na (prawie) wszystko gotowe na (prawie) wszystko
Odtwarzanie przeszłości to skomplikowana sprawa… Większość wspomnień to pamiątki szczęśliwszych czasów…Na tej stronce bawimy się wspomnieniami, przyłączcie się do nas. Zapraszamy! Odtwarzanie przeszłości to skomplikowana sprawa… Większość wspomnień to pamiątki szczęśliwszych czasów…Na tej stronce bawimy się wspomnieniami, przyłączcie się do nas. Zapraszamy!

Kalendarz

luty 2009
P W Ś C P S N
« stycznia   marca »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728  

Kategorie:

Archiwum:jeszcze o Holernym (CH?)

28/02/2009
Opublikowane jako: Ogólna — An @ 21:45

Jutro wybieram się z Olą, z nartami na plecach ponad Polanę Golca.
I przypomniało mi się! Iz, pamiętasz? Jak ja szłam z nartami, a Ty z psem Harketem i pewnym młodzieńcem? Niby mi towarzyszyliście, bo to ja szłam na narty i ja z tej polany zjeżdżałam. A tak na prawdę dla Was był to tylko pretekst do tego żeby pobyć razem. Staliście pod tą górką i w ogóle Wam się nie nudziło. Nie wiem czy to nie ja musiałam Was namawiać do powrotu.

To tyle i jeszcze to, że z nartami na plecach, taki kawał szłam i nic żaden problem ! Przypomniałam to sobie no i jutro idę!!!
Ale Polany Golca już nie ma posadzili tam mnóstwo małych choineczek.

Napisz proszę jak Ty wspominasz te chwile.


dla naszej Ka…

Opublikowane jako: CzteryMy, Dzisiaj — Iz @ 18:36

…najpiękniejsze wiosenne kwiatki…z najcieplejszymi życzeniami…
(wybacz nam, Ka, ten poślizg)

przebisniegi2.jpg

jesteśmy i pamiętamy:-)
An, Iw, Iz 


Zapachniało wiosną…

Opublikowane jako: Dzisiaj — Iz @ 17:20

Ach! Iw- aż mi się gębusia to omal uśmiech nie zawinął dookoła głowy (dobrze, że mam uszy), gdy zobaczyłam twój post.
Nawet to wiosenne słonko nie wywołało u mnie takich pokładów radości:-).
Czekam na więcej!!!
An, zajrzałam na stronkę…super!


Dzisiaj

27/02/2009
Opublikowane jako: Dzisiaj, Ogólna — An @ 22:08

Więc tak, Iw napisz coś, co tam u Ciebie ? Dziewczyny popatrzcie na nowy link, który dodałam. Myślą, że to może być coś fajnego. Wszyscy w domu tworzymy tą stronkę i świetnie się przy tym bawimy. Dołączcie się! Trzeba się tylko zalogować. Moje dzieci się tu udzielają, ale ja też! Pogrzebałam w pożółkłych zeszytach i znalazłam mnóstwo dziecięcej twórczości i po tylu latach dzięki temy, że jest internet może to ktoś poczyta swoim dzieciom. Taka alternatywa do cartoonu i gier. Takie oderwanie od tego co w pracy.

Dzisiaj Tomkowi czytałam opowiadanie z Nowych Przygód Mikołajka, pośmiałam się strasznie, a Tomek patrzył na mnie i też się śmiał (no bo ja się śmiałam). Opowiadanie pt. “Obiad rodzinny” to były imieniny babci i w restauracji spotyka się cała rodzina. Kończy się tak: “No i się pobiliśmy. Tata, mama i ciocia Matylda przyszli nas rozdzielać, a potem się ze sobą pokłócili . Klarysa się popłakała, wszyscy stali i krzyczeli, nawet pozostali goście i szef sali. Kiedy wróciliśmy do domu rodzice nie wyglądali na zadowolonych. Rozumiem ich! Smutno jest myśleć, że na następny obiad rodzinny trzeba będzie czekać cały rok…


Opublikowane jako: Ogólna — Iw @ 11:30

UWIELBIAM WAS DZIEWCZYNY! Poczytałam… pośmiałam się… i pobeczałam. Ale jestem szczęśliwa, że Was mam!


Następne »