gotowe na (prawie) wszystko gotowe na (prawie) wszystko
Odtwarzanie przeszłości to skomplikowana sprawa… Większość wspomnień to pamiątki szczęśliwszych czasów…Na tej stronce bawimy się wspomnieniami, przyłączcie się do nas. Zapraszamy! Odtwarzanie przeszłości to skomplikowana sprawa… Większość wspomnień to pamiątki szczęśliwszych czasów…Na tej stronce bawimy się wspomnieniami, przyłączcie się do nas. Zapraszamy!

Kalendarz

październik 2009
P W Ś C P S N
« września   listopada »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Kategorie:

Archiwum:ps. I znowu się zaczyna

19/10/2009
Opublikowane jako: Dzisiaj — Iz @ 05:31

An, aleś cudny widoczek wrzuciła. Toż to jak balsam dla duszy dla zmarzluchów (i nie tylko)…
Choć ja tu,  w G, mam jak u Pana Boga za piecem… zero śniegu, suche chodniki i drogi, to fakt An… zaczyna się.
Rozumiem Cię doskonale… Zdecydowanie za długo trwa ten ponury zimowy czas a za krótko lato…. szczególnie w tym roku, kiedy to kolorku udało mi się złapać jak nigdy wcześniej… Mimo tego moja  wakacyjna energia słoneczna jest już na wyczerpaniu…
Ja chcę do Afryki!

Miłego tygodnia:-)


I znowu się zaczyna

13/10/2009
Opublikowane jako: Dzisiaj — An @ 09:19

Tak, dzisiaj wspomniałam wakacje w upalnej, pięknej Chorwacji. Dzisiaj obudził nas przenikliwy chłód, deszcz i czarne chmury wiszące nisko nad miastem. Trzeba było wstać?wyjść spod ciepłej kołdry, a potem z domu na ten ziąb. Jak to możliwe, że jeszcze dwa miesiące temu, siedziałam pod drzewem, bo w słońcu było mi za gorąco. Jadłam ociekające sokiem brzoskwinie albo purpurowe, przejrzałe arbuzy. Jak to możliwe, że wracając na obiad wąskimi uliczkami zawiązywałam na piersiach bluzkę żeby odsłonić spocony brzuch. I mrużąc oczy próbowałam robić zdjęcia palmom. Jak to możliwe, że lody kupione dzieciom kapały na ręce po pięciu minutach i wcale nie chłodziły. Czy ja naprawdę dwa miesiące temu widziałem olśniewający błękit morza i nieba???? Płynęłam stateczkiem po kryształowym Adriatyku popijając schłodzone białe wino??? A TERAZ MAM ZNOWU PÓŁ ROKU MARZNĄĆ!!!!!


chorwacja